OBSADA 17 08.09.- 13.09’18

Kategoria: Obsada sędziowska zawodów

OBSADA 17 08.09.- 13.09’18

Lp. Klasa Gospodarze Goście Data Sędzia Asystent I Asystent II Uwagi
1. PP Czarni Kozłowa Góra – Gwarek Tarnowskie Góry – 11-09 17:00 Smaczny Sławomir Żółtowski Artur Kołodziejczyk Jakub
2. PP Unia Strzybnica – Szombierki Bytom – 12-09 17:00 Jankowski Maciej Froehlich Adrian Chudy Zenon
3. PP Gwarek II Tarnowskie Góry BS Polonia Bytom – 12-09 17:00 Klica Jacek Sobiesiak Sławomir Michalik Tomasz
4. PP Tęcza Zendek – KS Górnik Bobrowniki Śląskie – 12-09 17:00 Woliński Dawid Schmidt Dariusz Froch Marcin
5. PP Rodło Górniki – Silesia Miechowice – 12-09 17:00 Zarzycki Wojciech Skowronek Tytus Bajon Paweł
6. IV L Unia Kosztowy Gwarek Ornontowice 08-09 11:00 Jankowski Maciej Woliński Dawid Sędzia Innego Podokręgu
7. IV L Raków II Częstochowa Górnik Piaski 09-09 11:00 Klica Jacek Kołodziejczyk Jakub Sobiesiak Sławomir
8. Ex K Polonia Poznań AZS Wrocław 08-09 16:00 Bobowska Agnieszka
9. Ex K Gieksa Katowice Olimpia Szczecin 09-09 15:00 Bobowska Agnieszka
10. O Rafako Racibórz Naprzód Czyżowice 08-09 16:00 Skowronek Tytus Michura Piotr Chudy Zenon
11. O Jedność 32 Przyszowice Rymer Rybnik 08-09 16:00 Lasyk Piotr Żółtowski Artur Lasyk Rafał
12. O Iskra Pszczyna Pogoń Imielin 08-09 16:00 Smaczny Sławomir Froehlich Adrian Froch Marcin
13. O Podlewania Katowice LKS Łąka 08-09 16:00 Kołodziejczyk Jakub Klica Jacek Sobiesiak Sławomir
14. O Unia Turza Śląska Forteca Świerklany 09-09 16:00 Smaczny Sławomir Chudy Zenon Wojtacha Rafał
15. O Fortuna Wyry Sparta Katowice 09-09 16:00 Kasprzyk Marcin Żółtowski Artur Woliński Dawid
16. I LK Rekord B-B Tarnovia Tarnów 09-09 13:00 Pielas Magdalena
17. II LK Mitech II Żywiec KKS Zabrze 08-09 11:00 Pielas Magdalena Mnich Izabela
18. II LK Jaskółki Chorzów Błotnica Strzelecka 08-09 16:00 Jankowska Sandra
19. CLJ u-15 Rozwój Katowice Śląsk Wrocław 09-09 15:00 Jankowski Maciej Froehlich Adrian Marzec Przemysław
20. A Kl Iskra Lasowice – Tempo Stolarzowice – 08-09 11:00 Janicki Szymon Orzeszek Dariusz Zięba Franek
21. A Kl Rozbark Bytom – Unia Strzybnica – 08-09 13:00 Skalski Piotr Schmidt Dariusz Krawczyk Krzysztof
22. A Kl Sokół Zbrosławice – Orzeł Biały Piekary Śl. – 08-09 16:30 Rafalski Wojciech Żmuda Tomasz Ruszkiewicz Karol
23. A Kl LKS Żyglin – Unia Świerklaniec – 08-09 16:30 Adamus Adam Rosołek Michał Pypec Paweł
24. A Kl Andaluzja Piekary Śl. – Orkan Dąbrówka Wielka – 08-09 16:30 Cierniak Piotr Ferdyn Tomasz Książek.1 Paweł
25. A Kl KS Piekary Śląskie – Czarni Sucha Góra – 08-09 16:30 Zarzycki Wojciech Marzec Przemysław Ziora Michał
26. A Kl Nitron Krupski Młyn – Czarni Kozłowa Góra – 08-09 16:30 Jankowski Maciej Woliński Dawid Kidala Tomasz zm.godz. na 16.30
27. A Kl Odra II Miasteczko Śl. LKS Olimpia Boruszowice – 08-09 16:30 Wójcik Grzegorz Pękała Dawid Czudaj Mariusz
28. B Kl TS Tarnowiczanka – BS Polonia II Bytom 08-09 16:30 Wojtacha Rafał Łastowski Arkadiusz Książek Damian
29. B Kl Nikpol Ruda Śląska – Nadzieja Bytom – 08-09 16:30 Wojtacha Sławomir Kosiński Dariusz Orzeszek Dariusz boisko Nadzieja
30. B Kl Orzeł Koty – Przyszłość Nowe Chechło – 08-09 16:30 Kot Łukasz Plesz Marek Kamiński Bartosz
31. B Kl LKS Orzeł Bobrowniki – Naprzód Wieszowa – 08-09 16:30 Janicki Szymon Borusowski Marek Radzikowski Ireneusz
32. B Kl Orzeł Nakło Śl. – Zgoda Repty – 08-09 16:30 Michura Krzysztof Dragon Mirosław Kowalczyk Jerzy
33. B Kl Unia II Strzybnica Górnik II Bobrowniki 09-09 11:00 Skowronek Tytus Schmidt Dariusz Czernachowski Marek
34. B Kl Czarni II Kozłowa Góra Tęcza Zendek – 09-09 16:30 Michura Piotr Karmanski Tomasz Rosa Damian
35. B Kl Rodło Górniki – Iskra Połomia – 09-09 16:30 Stachowicz Jarosław Plesz Marek Wojtacha Mieczysław
36. II A1 BS Polonia Bytom – Sparta Lubliniec 08-09 09:00 Froehlich Adrian Rosicki Marcin Czernachowski.2 Dawid
37. II A1 Gwarek Tarnowskie Góry – Raków Częstochowa 09-09 11:00 Adamus Adam Michalik Tomasz Janoszka Zygmunt
38. II A1 Orkan Dąbrówka Wielka – Stradom Częstochowa 09-09 11:00 Janicki Szymon Cierniak Piotr Muszczak Grzegorz
39. III B-Z JM Ruch Radzionków – Górnik Zabrze 09-09 11:00 Wojtacha Sławomir Kosiński Dariusz Wojtacha Mieczysław
40. III B-Z JM BS Polonia Bytom – Górnik Zabrze 12-09 16:00 Cierniak Piotr Janoszka Zygmunt Borusowski Marek
41. IIILWTr C1 UKS Ruch Radzionków – MKS Concordia 08-09 09:00 Rosołek Michał
42. IIILWTr C1 Gwarek Tarnowskie Góry – APN Knurów 08-09 09:00 Karmanski Tomasz
43. IIILWTr C1 BS Polonia Bytom – GSF Gliwice 08-09 17:00 Skalski Piotr
44. IIILWTr C1 JSS Silesia Piekary Śl. – MSPN Górnik Zabrze 09-09 11:30 Dragon Mirosław
45. IIILWTrC2 Szombierki Bytom – Gwarek Tarnowskie Góry – 08-09 09:00 Froch Marcin
46. IILWTrC2 UKS Ruch Radzionków – Górnik Zabrze 08-09 12:00 Plesz Marek
47. IIILWTrC2 AP Champions Piekary Śl. Szombierki Bytom – 11-09 18:00 Lizurek Krzysztof
48. IIILWMD1 Szombierki Bytom – Zaborze Zabrze 07-09 17:30 Pypec Paweł
49. IIILWMD1 BS Polonia Bytom – Górnik Zabrze 07-09 18:00 Dragon Mirosław Odwołane
50. ILWD1 JSS Silesia Piekary Śl. – GKS 1962 Jastrzębie 08-09 09:00 Marzec Przemysław zm.terminu na 8.09
51. IIILWMD1 Gwarek Tarnowskie Góry – APN Knurów 08-09 13:00 Hakuba Ignac
52. II LWM D1 BS Polonia Bytom – Górnik Zabrze 09-09 11:00 Pękała Dawid
53. IIILWMD1 Olimpia Piekary – MKS Zaborze – 11-09 17:00 Ruszkiewicz Karol
54. IIILWMD2 JSS Silesia Piekary Śl. – AP Team Gliwice 08-09 11:00 Wojtacha Rafał
55. IIILWMD2 BS Polonia Bytom – JSS Silesia Piekary Śl. – 11-09 17:30 Żmuda Tomasz
56. JSB A1 Orzeł Nakło Śl. – Piast Ożarowice – 09-09 11:00 Ziora Michał
57. JSB A1 Andaluzja Piekary Śl. – Sokół Orzech – 09-09 11:00 Mnich Izabela
58. JSB A1 KS Piekary Śląskie – Nitron Krupski Młyn – 09-09 11:00 Froch Marcin
59. IV LK Rozbark Bytom – Bobry Pietrzykowice 09-09 16:00 Mnich Izabela Książek Damian Wydra Wojciech zm.terminu na 9.09
60. JMB B1 Szombierki Bytom – Czarni Sucha Góra – 08-09 11:45 Żak Seweryn
61. JMB B1 LKS Żyglin – JSS Silesia Piekary Śl. – 09-09 09:00 Radzikowski Ireneusz zm.godziny na 9.00
62. JMB B1 Nadzieja Bytom – Olimpia Piekary – 09-09 11:00 Kamiński Bartosz
63. JMB B1 Tempo Stolarzowice – Silesia Miechowice – 09-09 11:00 Czudaj Mariusz
64. JMB B1 TS Tarnowiczanka – UKS Ruch Radzionków – 09-09 11:00 Kluf Błażej Odwołane
65. JMB B1 JSS Silesia Piekary Śl. – Tempo Stolarzowice – 13-09 17:00 Kidala Tomasz
66. JMB B1 Olimpia Piekary – Silesia Miechowice – 13-09 17:00 Czernachowski Marek
67. JMB B1 Nadzieja Bytom – TS Tarnowiczanka – 13-09 17:00 Rosicki Marcin
68. JMB B1 Ruch Radzionków – Szombierki Bytom – 13-09 17:00 Żak Seweryn
69. Tr C1 Unia Strzybnica – Piast Ożarowice – 08-09 11:00 Kluf Błażej Odwołane
70. Tr C1 Szombierki Bytom – Sokół Orzech – 08-09 13:00 Czudaj Mariusz
71. C2 IV Rozbark Bytom – UKS Bobry Bobrowniki – 11-09 17:00 Michura Krzysztof
72. C2 IV Silesia Miechowice – TS Tarnowiczanka – 11-09 17:00 Żak Seweryn
73. C2 V Zgoda Repty – Nitron Krupski Młyn – 11-09 17:00 Czernachowski.2 Dawid
74. C2 V UKS Ruch II Radzionków – Tempo Stolarzowice – 11-09 17:00 Pypec Paweł
75. D1 IV Orzeł Nakło Śl. – Unia Strzybnica – 07-09 17:00 Czernachowski.2 Dawid
76. D1 IV Olimpia II Piekary Śl. – UKS Ruch Radzionków – 07-09 17:00 Rafalski Wojciech
77. D1 IV Przyszłość Nowe Chechło – Orzeł Nakło Śl. – 14-09 17:00 Międzybrodzki Marcin
78. D1 IV Unia Strzybnica – Olimpia II Piekary Śl. – 14-09 17:00 Lizurek Krzysztof
79. D1 V KTS Polonia Bytom – Sokół Zbrosławice – 07-09 17:00 Książek.1 Paweł
80. D1 V KS Górnik Bobrowniki Śląskie – JSS Silesia Piekary Śl. – 07-09 17:00 Radzikowski Ireneusz
81. D1 V Sokół Zbrosławice – KS Górnik Bobrowniki Śląskie – 14-09 17:00 Pypec Paweł
82. D1 V Szombierki II Bytom – KTS Polonia Bytom – 14-09 17:00 Kowalczyk Jerzy
83. D1 V Piast Ożarowice – JSS II Silesia Piekary Śl. – 15-09 16:30 Dragon Mirosław
84. D2 IV Przyszłość Nowe Chechło – Gwarek Tarnowskie Góry – 10-09 17:00 Klica Jacek
85. D2 IV Olimpia Piekary – UKS Trójka Tarnowskie Góry – 10-09 17:00 Wojtacha Sławomir boisko Andaluzja
86. D2 IV UKS Ruch Radzionków – Silesia Miechowice – 10-09 18:30 Lizurek Krzysztof zm.godziny na 18.30
87. D2 V Olimpia III Piekary Śl. Szombierki II Bytom – 08-09 11:00 Wojtacha Mieczysław boisko Orkan
88. D2 V Olimpia II Piekary Śl. – LKS Olimpia Boruszowice – 10-09 17:00 Kowalczyk Jerzy boisko Orkan
89. D2 V Rozbark Bytom – Szombierki Bytom – 10-09 17:00 Łuczyńska Kinga
90. D2 VI Unia II Świerklaniec – Zgoda Repty – 08-09 12:00 Wydra Wojciech
91. D2 VI Nadzieja Bytom – BS Polonia Bytom – 09-09 15:00 Krupa Marek zm.terminu na 9.09
92. D2 VI Zgoda Repty – Odra Miasteczko Śl. – 10-09 17:00 Hakuba Ignac
93. D2 VI Unia II Świerklaniec – Diamond Academy – 10-09 17:00 Światowski Tomasz Odwołane
94. D2 VI Tempo Stolarzowice – Sokół Orzech – 10-09 17:00 Czernachowski Marek
95. III E1 UKS Ruch Radzionków – Gwarek Zabrze – 08-09 11:00 Michura Krzysztof orlik Radzionków – Rojca ul.Sikorskiego 8a
96. III E1 BS Polonia Bytom – JSS Silesia Piekary Śl. – 09-09 09:00 Rafalski Wojciech
97. III E1 UKS Ruch Radzionków – AP Gliwice 13-09 17:30 Czudaj Mariusz
98. E1 IV Olimpia Piekary – Szombierki Bytom – 07-09 17:00 Wojtacha Mieczysław
99. E1 IV Szombierki Bytom – Gwarek Tarnowskie Góry – 08-09 10:30 Kowalczyk Jerzy
100. E1 IV Silesia Miechowice – Olimpia Piekary – 09-09 15:00 Borusowski Marek
101. E1 IV Piast Ożarowice – UKS Ruch II Radzionków – 09-09 15:00 Kot Łukasz
102. E1 IV Gwarek Tarnowskie Góry – UKS Ruch II Radzionków – 12-09 17:00 Łuczyńska Kinga
103. E1 V Olimpia III Piekary Śl. – JSS II Silesia Piekary Śl. – 07-09 17:00 Kowalczyk Jerzy boisko MOSiR Olimpijska
104. E1 V Orzeł Nakło Śl. – Unia Strzybnica – 09-09 15:00 Czernachowski.2 Dawid
105. E1 V Olimpia II Piekary Śl. – Olimpia III Piekary Śl. – 09-09 15:00 Łastowski Arkadiusz
106. E1 V JSS II Silesia Piekary Śl. – Tęcza Zendek – 09-09 15:00 Ziora Michał
107. E1 V Olimpia III Piekary Śl. – Tęcza Zendek – 14-09 16:30 Wojtacha Mieczysław
108. E1 VI Szombierki II Bytom – Olimpia IV Piekary Śl. – 08-09 13:15 Radzikowski Ireneusz
109. E1 VI Płomień Sączów – Drama Zbrosławice – 09-09 15:00 Wójcik Grzegorz orlik Sączów
110. E1 VI Przyszłość Nowe Chechło – UKS Bobry Bobrowniki – 09-09 15:00 Żak Seweryn Odwołane
111. E1 VI Drama Zbrosławice – Szombierki Bytom – 11-09 18:15 Dragon Mirosław orlik Litewska
112. E2 Gr.I BS Polonia Bytom – Olimpia II Piekary Śl. – 07-09 16:30 Borusowski Marek
113. E2 Gr.I Rozbark Bytom – Rozbark II Bytom 08-09 10:00 Książek Damian zm.terminu na 8.09
114. E2 Gr.I Szombierki Bytom – Olimpia Piekary – 08-09 14:15 Rosicki Marcin
115. E2 Gr.I JSS Silesia Piekary Śl. – BS Polonia Bytom – 09-09 09:00 Wojtacha Rafał
116. E2 Gr.I BS Polonia Bytom – Olimpia Piekary – 09-09 13:00 Michura Krzysztof
117. E2 Gr.I Silesia Miechowice – JSS Silesia Piekary Śl. – 09-09 13:00 Borusowski Marek
118. E2 Gr.I BS Polonia Bytom – Szombierki Bytom – 13-09 17:00 Książek.1 Paweł zm.terminu n 13.09
119. E2 Gr.II TS Gwarek II Tarn-Góry – UKS Ruch II Radzionków – 08-09 09:00 Kamiński Bartosz orlik Kolejówka
120. E2 Gr.II UKS Ruch Radzionków – Gwarek Tarnowskie G 08-09 11:00 Kamiński Bartosz Orlik Kolejówka TG
121. E2 Gr.II UKS Trójka Tarnowskie Góry – Drama Zbrosławice – 08-09 12:00 Pękała Dawid
122. E2 Gr.II Piast Ożarowice – Odra Miasteczko Śl. – 09-09 13:00 Kot Łukasz Odwołane
123. Tur MOSiR Cup MOSiR Cup 12-09 20:00 Lasyk Rafał Żółtowski Artur
124. IO CUP IO Cup Orlik Księżogórska 08-09 09:00 Żmuda Tomasz 9-13
125. IO CUP IO Cup Orlik Księżogórska 09-09 09:00 Ferdyn Tomasz 9-12