TERMINARZE III i IV LIGI TRAMPKARZY (C1)

Kategoria: Komunikaty i informacje WG

Wydział Gier Podokręgu Bytom informuje, że (z powodu błędnej interpretacji awansów i spadków w sezonie 2017/2018) zostają wprowadzone zmiany w terminarzach rozgrywek III i IV Ligi Trampkarzy (C1-2004). Zważając na problemy z organizacją rozgrywek w klubach Wydział Gier pragnie przeprosić zainteresowane kluby za poniższe zmiany.

1. III LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY C1 – 2004 

Wydział Gier informuje, że w związku z rezygnacją LKS Sokół Orzech  z gry w III Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy C1-2004 utrzymał się kolejny spadkowicz  – TS Gwarek Tarnowskie Góry.

W terminarzu III Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C1-2004 w miejsce Sokoła Orzech zostanie wpisany TS Gwarek Tarnowskie Góry.

2. IV LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY C1 – 2004

Wydział Gier informuje, że LKS Sokół Orzech wyraził chęć gry w IV Lidze Okręgowej Trampkarzy C1 – 2004.

W terminarzu IV Ligi Okręgowej Trampkarzy C1 w miejsce Gwarka Tarnowskie Góry zostanie wpisany LKS Sokół Orzech i zostanie opracowany nowy terminarz 4-zespołowy.

W rundzie jesiennej zostaną rozegrane 3 rundy (9 kolejek) w terminach od 08.09.2018 do 03.11.2018 r.

TERMINARZ:

Kolejka 1. 08.09.2018 r. (sobota) godz.11:00:

TS SZOMBIERKI BYTOM – LKS SOKÓŁ ORZECH

UKS UNIA STRZYBNICA – LKS PIAST OŻAROWICE

Kolejka 2. 15.09.2018 r. (sobota) godz.11:00:

LKS SOKÓŁ ORZECH – LKS PIAST OŻAROWICE

TS SZOMBIERKI BYTOM – UKS UNIA STRZYBNICA

Kolejka 3. 22.09.2018 r. (sobota) godz.11:00:

UKS UNIA STRZYBNICA – LKS SOKÓŁ ORZECH

LKS PIAST OŻAROWICE – TS SZOMBIERKI BYTOM

Kolejka 4. 29.09.2018 r. (sobota) godz.11:00:

LKS SOKÓŁ ORZECH – TS SZOMBIERKI BYTOM

LKS PIAST OŻAROWICE – UKS UNIA STRZYBNICA

Kolejka 5. 06.10.2018 r. (sobota) godz.11:00:

LKS PIAST OŻAROWICE – LKS SOKÓŁ ORZECH

UKS UNIA STRZYBNICA – TS SZOMBIERKI BYTOM

Kolejka 6. 13.10.2018 r. (sobota) godz.11:00:

LKS SOKÓŁ ORZECH – UKS UNIA STRZYBNICA

TS SZOMBIERKI BYTOM – LKS PIAST OŻAROWICE

Kolejka 7. 20.10.2018 r. (sobota) godz.11:00:

TS SZOMBIERKI BYTOM – LKS SOKÓŁ ORZECH

UKS UNIA STRZYBNICA – LKS PIAST OŻAROWICE

Kolejka 8. 27.10.2018 r. (sobota) godz.11:00:

LKS SOKÓŁ ORZECH – LKS PIAST OŻAROWICE

TS SZOMBIERKI BYTOM – UKS UNIA STRZYBNICA

Kolejka 9. 03.11.2018 r. (sobota) godz.11:00:

UKS UNIA STRZYBNICA – LKS SOKÓŁ ORZECH

LKS PIAST OŻAROWICE – TS SZOMBIERKI BYTOM