OBSADA 14 17.08.- 22.08’18

Kategoria: Obsada sędziowska zawodów

OBSADA 14 17.08.- 22.08’18

OBSADA 14 17.08.- 22.08’18

Lp. Klasa Gospodarze Goście Data Sędzia Asystent I Asystent II Uwagi
1. PP Sokół Orzech – Drama Zbrosławice – 22-08 17:00 Jankowski Maciej Sobiesiak Sławomir Froehlich Adrian
2. PP Rozbark Bytom – LKS Olimpia Boruszowice – 22-08 17:00 Zarzycki Wojciech Cierniak Piotr Zięba Franek
3. PP Orkan Dąbrówka Wielka – Ruch Radzionków – 22-08 17:00 Smaczny Sławomir Bajon Paweł Żółtowski Artur
4. PP Silesia Miechowice – Orzeł Miedary – 22-08 17:00 Lasyk Piotr Lasyk Rafał Żółtowski Artur Odwołany
5. PP Sokół Zbrosławice – Szombierki Bytom – 22-08 17:00 Klica Jacek Żmuda Tomasz Michalik Tomasz
6. PP Odra Miasteczko Śl. – Polonia Bytom – 22-08 17:30 Woliński Dawid Chudy Zenon Rafalski Wojciech boisko Szombierki
7. O Zameczek Czernica Unia Książenice 18-08 17:00 Kołodziejczyk Jakub Sobiesiak Sławomir Klica Jacek
8. O Gwiazda Skrzyszów Polonia Marklowice 18-08 17:00 Bajon Paweł Chudy Zenon Zarzycki Wojciech
9. O Unia Turza Śląska Czarni Gorzyce 19-08 17:00 Lasyk Piotr Żółtowski Artur Lasyk Rafał
10. O LKS Studzienice AKS Mikołów 19-08 17:00 Klica Jacek Kołodziejczyk Jakub Sobiesiak Sławomir
11. Ex K Czarni Sosnowiec Mitech Żywiec 18-08 11:00 Bobowska Agnieszka
12. I LK Respekt Myślenice Rolnik Głogówek 19-08 16:00 Mnich Izabela
13. CLJ u-15 Rozwój Katowice Zagłębie Lubin 18-08 11:00 Zarzycki Wojciech Woliński Dawid Chudy Zenon
14. A Kl Rozbark Bytom – Orzeł Biały Piekary Śl. – 18-08 11:00 Jankowski Maciej Łuczyńska Kinga Michura Krzysztof
15. A Kl LKS Żyglin – Nitron Krupski Młyn – 18-08 11:00 Froehlich Adrian Światowski Tomasz Janoszka Zygmunt
16. A Kl KS Piekary Śląskie – Tempo Stolarzowice – 18-08 17:00 Światowski Tomasz Michalik Tomasz Lasyk Rafał
17. A Kl Sokół Zbrosławice – Iskra Lasowice – 18-08 17:00 Adamus Adam Pielas Magdalena Cierniak Piotr
18. A Kl Czarni Sucha Góra – LKS Olimpia Boruszowice – 18-08 17:00 Wojtacha Sławomir Woliński Dawid Zięba Franek
19. A Kl Andaluzja Piekary Śl. – Czarni Kozłowa Góra – 18-08 17:00 Żmuda Tomasz Froehlich Adrian Żółtowski Artur
20. A Kl Odra II Miasteczko Śl. Unia Świerklaniec – 19-08 17:00 Rafalski Wojciech Bobowska Agnieszka Wojtacha Rafał
21. A Kl Unia Strzybnica – Orkan Dąbrówka Wielka – 19-08 17:00 Ferdyn Tomasz Michura Krzysztof Czudaj Mariusz termin 19.08
22. B Kl LKS Orzeł Bobrowniki – Zgoda Repty – 18-08 17:00 Stachowicz Jarosław Śliwka Dariusz Wojtacha Mieczysław
23. B Kl Orzeł Koty – Rodło Górniki – 18-08 17:00 Łuszcz Konrad Plesz Marek Bobowska Agnieszka
24. B Kl Nadzieja Bytom – Naprzód Wieszowa – 18-08 17:00 Mnich Izabela Wojtacha Rafał Smaczny Piotr
25. B Kl Orzeł Nakło Śl. – Unia II Strzybnica 18-08 17:00 Książek.1 Paweł Rafalski Wojciech Łuczyńska Kinga
26. B Kl TS Tarnowiczanka – Górnik II Bobrowniki 19-08 17:00 Chudy Zenon Adamus Adam Książek Damian Odwołany
27. B Kl Nikpol Ruda Śląska – Iskra Połomia – 19-08 17:00 Froehlich Adrian Książek.1 Paweł Wydra Wojciech
28. B Kl Czarni II Kozłowa Góra Przyszłość Nowe Chechło – 19-08 17:00 Jankowski Maciej Cierniak Piotr Zięba Franek
29. Tow BS Polonia Bytom – Gwarek Tarnowskie Góry – 17-08 19:30 Bajon Paweł