OBSADA 13 16.06.- 21.06’18

Kategoria: Obsada sędziowska zawodów

OBSADA 13 16.06.- 21.06’18

Lp. Klasa Gospodarze Goście Data Sędzia Asystent I Asystent II Uwagi
1. A Kl Czarni Kozłowa Góra – Sokół Orzech – 16-06 17:00 Lasyk Piotr Kasprzyk Marcin Lasyk Rafał
2. A Kl KS Górnik Bobrowniki Śląskie – Nitron Krupski Młyn – 16-06 17:00 Rosa Damian Łuszcz Konrad Kalarus Sławomir
3. A Kl Orzeł Koty – Tempo Stolarzowice – 16-06 17:00 Rafalski Wojciech Bajon Paweł Stachowicz Jarosław
4. A Kl Orkan Dąbrówka Wielka – KS Piekary Śląskie – 16-06 17:00 Zarzycki Wojciech Woliński Dawid Żółtowski Artur
5. A Kl Rozbark Bytom – Andaluzja Piekary Śl. – 16-06 17:00 Smaczny Sławomir Orzeszek Dariusz Czudaj Mariusz
6. A Kl Unia Strzybnica – Silesia II Miechowice – 16-06 17:00 Dudziak Bogdan Muszczak Grzegorz Rafalski Adam
7. A Kl LKS Żyglin – Iskra Lasowice – 16-06 17:00 Sobiesiak Sławomir Żmuda Tomasz Klica Jacek
8. A Kl Czarni Sucha Góra – LKS Olimpia Boruszowice – 16-06 17:00 Froehlich Adrian Pypec Paweł Kluf Błażej
9. B Kl Iskra Połomia – Przyszłość Nowe Chechło – 16-06 15:00 Jankowski Maciej Dragon Mirosław Skowronek Tytus
10. B Kl Unia Świerklaniec – Naprzód Wieszowa – 16-06 16:00 Wojtacha Rafał Śliwka Dariusz Radzikowski Ireneusz boisko MOSiR Piekary Śl.
11. B Kl Nadzieja Bytom – Odra Miasteczko Śl. – 16-06 17:00 Adamus Adam Wydra Wojciech Smaczny Piotr
12. B Kl Zgoda Repty – Sokół Zbrosławice – 17-06 17:00 Czernachowski Marek Książek. Paweł Czernachowski. Dawid Sokół Zbrosławice
13. B Kl Rodło Górniki – Tęcza Zendek – 17-06 17:00 Ziora Michał Plesz Marek Ulfik Paweł
14. B Kl JSS Silesia Piekary – TS Tarnowiczanka – 17-06 17:00 Wojtacha Sławomir Wojtacha Mieczysław Trzeja Marian
15. II A1 Gwarek Tarnowskie Góry – GKS 1962 Jastrzębie – 17-06 12:00 Woliński Dawid Skalski Piotr Zięba Franek
16. III B-Z JM BS Polonia Bytom – MKS Zaborze Zabrze 16-06 09:00 Michalik Tomasz Rosołek Michał Zięba Franek
17. III B-Z JM Szombierki Bytom – Piast Gliwice – 16-06 11:00 Schmidt Dariusz Froch Marcin Zięba Franek Odwołany
18. IILWTrC2 JSS Silesia Piekary – GTV Stadion Śl. 16-06 11:00 Wojtacha Rafał
19. IIILWTr C1 BS Polonia Bytom – Piast Ożarowice – 16-06 11:00 Ruszkiewicz Karol
20. IIILWTr C1 UKS Ruch Radzionków – AP Pyskowice 16-06 14:00 Krupa Marek zm.terminu 16.06
21. IIILWTrC2 UKS Ruch Radzionków – Piast Gliwice – 16-06 11:00 Radzikowski Ireneusz
22. IIILWTrC2 Gwarek Tarnowskie Góry – GSF Gliwice 16-06 13:00 Wojtacha Mieczysław
23. II LWM D1 JSS Silesia Piekary – MUKP Dąbrowa Górnicza 17-06 13:00 Hakuba Ignac
24. IIILWMD1 Szombierki Bytom – Górnik Zabrze 15-06 17:30 Skalski Piotr
25. JSB A1 Nitron Krupski Młyn – Orkan Dąbrówka Wielka – 17-06 11:00 Radzikowski Ireneusz
26. JSB A1 Unia Strzybnica – Tempo Stolarzowice – 17-06 11:00 Bajon Paweł
27. JSB A1 Andaluzja Piekary Śl. – KS Górnik Bobrowniki Śląskie – 17-06 11:00 Schmidt Dariusz
28. JSB A1 Orkan Dąbrówka Wielka – Piast Ożarowice – 20-06 17:30 Lasyk Rafał zmiana terminu na 20.06
29. JMB B1 Sokół Orzech – Szombierki Bytom – 15-06 17:00 Czudaj Mariusz
30. JMB B1 Czarni Sucha Góra – Olimpia Piekary – 17-06 11:00 Pękała Dawid
31. JMB B1 Szombierki Bytom – Orzeł Nakło Śl. – 21-06 17:30 Książek Damian zm.terminu na 21.06
32. Tr C1 Silesia Miechowice – Nitron Krupski Młyn – 15-06 18:00 Woliński Dawid zm.terminu na 15.06
33. Tr D2 Tempo Stolarzowice – KS Górnik Bobrowniki Śląskie – 15-06 17:00 Krupa Marek zm.terminu na 12.06
34. Tr D2 Tempo Stolarzowice – Orzeł Nakło Śl. – 20-06 17:00 Kowalczyk Jerzy zm.terminu na 20.06
35. TR E1 Olimpia Piekary – AP Champions Piekary Śl. – 16-06 10:00 Rosicki Marcin
36. TR E1 UKS Trójka Tarnowskie Góry – BS Polonia Bytom – 16-06 12:30 Plesz Marek
37. TR E1 Szombierki Bytom – UKS Ruch Radzionków – 16-06 13:00 Kowalczyk Jerzy
38. TR E1 KS Górnik Bobrowniki Śląskie – JSS Silesia Piekary – 17-06 15:00 Kamiński Bartosz
39. TR E1 KS Górnik Bobrowniki Śląskie – Szombierki Bytom – 20-06 17:30 Rafalski Wojciech
40. TR E1 AP Champions Piekary Śl. – JSS Silesia Piekary – 20-06 18:30 Hakuba Ignac
41. TR E1 UKS Ruch Radzionków – Olimpia Piekary – 21-06 17:45 Hakuba Ignac zm.terminu na 21.06
42. E1 Gr. I Tempo Stolarzowice – Olimpia Piekary – 16-06 10:00 Ziora Michał
43. E1 Gr. I Olimpia Piekary – Nadzieja Bytom – 17-06 15:00 Wójcik Grzegorz
44. E1 Gr. II Unia Świerklaniec – Sokół Orzech – 15-06 17:30 Wojtacha Mieczysław
45. E1 Gr. II TS Tarnowiczanka – UKS Bobry Bobrowniki – 15-06 18:00 Czernachowski.2 Dawid
46. E1 Gr. II Olimpia Piekary – Tempo Stolarzowice – 17-06 15:00 Rosicki Marcin Odwołany
47. E1 Gr. II Przyszłość Nowe Chechło – Rozbark Bytom – 17-06 15:00 Czudaj Mariusz
48. E1 Gr. III Gwarek Tarnowskie Góry – Olimpia Piekary – 16-06 09:30 Skowronek Tytus zm.terminu na 16.06
49. E1 Gr. III Olimpia Piekary – UKS Dream 15 Team – 17-06 15:00 Ruszkiewicz Karol
50. E1 Gr. III Olimpia Piekary – UKS Bobry Bobrowniki – 20-06 17:00 Wojtacha Sławomir
51. III LK KS Górnik Bobrowniki Śląskie – MKS Myszków 17-06 16:00 Rafalski Wojciech Skowronek Tytus Wydra Wojciech
52. Tur. Olimpiady Niepełnosprawni 15-06 10:00 Wojtacha Mieczysław MOSiR Piekary Śl. : – -, – 2h społecznie
53. Tur. Turniej Dziewcząt Dni Knurowa 16-06 09:00 Jankowska Sandra Łuczyńska Kinga 6h
54. Tur. Turniej Dziewcząt Dni Knurowa 17-06 09:00 Jankowska Sandra Łuczyńska Kinga 6h
55. Tur. Finał Pucharu Playarena 17-06 15:00 Sobiesiak Sławomir orlik Chorzowska 28H 2x30min
56. LS Liga Szóstek Orlik Kolejówka 17-06 17:00 Rosołek Michał 3h